V Šali sa uskutoční 9. ročník podujatia Beh nočnou Šaľou, dnes je posledná možnosť sa zaregistrovať

slovo šaľanov predplatné
Čas čítania: < 1 min

Najbližší víkend 10. 9. o 20.00 hod.  sa všetci bežci zo Šale i okolia stretnú na v poradí 9. ročníku akcie Beh nočnou Šaľou. Ako každý rok štartová a cieľová páska bude umiestnená na Námestí svätej Trojice na pešej zóne. Dnes majú bežci poslednú možnosť zaregistrovať sa.

Bežcov čaká trať dlhá 7,3 kilometra, ide o mestský okruh vedúci cez mestskú časť Veča s pevným povrchom. Šaľa každoročne zažíva jedinečnú nočnú atmosféru a aj tento rok privíta okrem miestnych športovcov aj návštevníkov z celého Slovenska a dokonca aj zo zahraničia.


Zaregistrovať sa na beh môžete na stránke www.behnocnousalou.sk do 7. septembra. Pre prvých tisíc bežcov majú organizátori nachystané aj milé darčeky. Všetkých ale čaká krásna medaila, ktorú navrhol miestny výtvarník, karikaturista a ilustrátor Miroslav Regitko.


„Rozcvička so Sisou v štýle Salsation aj tento rok nebude chýbať pred behom.  SALSATION – spojenie tanca a funkčného tréningu do zábavných choreografií na skvelý mix rôznych hudobných štýlov,“ píšu organizátori na stránke. Okrem toho sa môžu návštevníci a bežci tešiť na bubnovú a ohňovú šou.

Účastník štartuje na vlastné nebezpečenstvo podľa pravidiel atletiky a daného rozpisu za obmedzenej premávky. Obúvajte tenisky a hor sa športovať. 

Podujatie organizujú občianske združenie Rada Šport a Mesto Šaľa.

mh

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *