ADAMIA ďakuje za priazeň v roku 2020: Jednej rodine zadarmo vymeníme dvere

adamia šaľa
slovo šaľanov predplatné
Čas čítania: 2 min

Veríme, že firmu ADAMIA s prevádzkou na Kráľovskej ulici v Šali v areáli EN Park, vám už špeciálne predstavovať netreba. Kto by však predsa nevedel: ADAMIA sa zaoberá predajom interiérových dverí, podláh, vstavaných skríň či drevených schodísk. Ponúkajú aj odbornú montáž a poradenstvo.


adamia šaľa


„Predovšetkým by sme chceli vysloviť jedno jednoduché a veľké – ĎAKUJEME! Ďakujeme za rok 2020, za každého jedného zákazníka. Myslíme si, že pre väčšinu ľudí to bol jeden z tých náročnejších rokov a my sme o to vďačnejší, ak si niekto vybral práve nás na zveľadenie svojho interiéru,” hovorí Adam Žáčik, majiteľ firmy ADAMIA.

Hovoria o náročnom roku 2020, keďže aj oni, ako mnoho ďalších firiem a maloobchodov, museli byť zatvorení, sú vďační za to, že to zákazníkov neodradilo a napriek všetkému si na nich počkali.

„Práve toto je jeden z dôvodov, prečo sme sa rozhodli pomôcť niekomu, kto to potrebuje. Sme toho názoru, že keď nám bolo dopriate, mali by sme aj my dopriať a spraviť dobrý skutok,“ dodáva Michaela Szekeresová, spolumajiteľka.

ADAMIA sa tak rozhodla vymeniť na vlastné náklady jednej rodine interiérové alebo vchodové dvere. Možnosť zapojiť seba alebo kohokoľvek iného, o kom si myslíte, že to potrebuje, máte do konca februára 2021.

Ozvite sa im na Facebooku

Na ich facebookovej stránke ADAMIA Interiéry Šaľa sa dozviete bližšie informácie o tejto pomoci.

„Je potrebné napísať nám e-mail na adamia@adamia.sk. Napísať aspoň krátky text o rodine, prečo by sme mali vybrať práve ich. Veľmi dúfame, že pomôžeme a vyberieme toho správneho. Niekoho, kto to naozaj potrebuje,“ hovorí Michaela Szekeresová.

Novinky na rok 2021

Okrem iného chystá ADAMIA pre rok 2021 nové akciové sety dverí a tiež akcie na podlahy, nakoľko si to za predchádzajúce roky zákazníci, podľa ich slov, obľúbili.

Ako sami hovoria, ľudia si už zvykli na e-mailovú komunikáciu, preto ak máte záujem o cenovú ponuku alebo inú konzultáciu, neváhajte ich kontaktovať. Na záver dodávajú, že otvorenie ich prevádzky závisí od nariadenia vlády SR.

ADAMIA, s. r. o.

Kráľovská 796/43, Šaľa – areál EN Parku (bývalá pekáreň)

www.adamia.sk • adamia@adamia.sk

0940 656 9570948 249 169

FB: adamia interiéry šaľa

Reklamný článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *