Benab – matrace pre pohodlný odpočinok

slovo šaľanov predplatné
Čas čítania: 2 min

Značka Benab je známa už viac ako 20 rokov – spoločnosť bola založená v roku 1998 na Slovensku, pri Tatrách v Kežmarku, a špecializuje sa na vývoj a výrobu ortopedických, penových a pružinových matracov.

Za úspechom značky stojí obrovský tím vývojárov, ktorí pred vytvorením produktov robia dôkladný výskum. Každý matrac je navrhnutý tak, aby poskytoval zdravý a kvalitný spánok. Pred uvedením novej série produktov do predaja musí prejsť kontrolou.

V Benab si môžete vybrať perfektné matrace špeciálne pre vaše potreby. Spoločnosť si dobre uvedomuje, že univerzálny matrac na celý život neexistuje a ponúka veľa rôznych možností.

Všetky materiály, rovnako ako všetky produkty Benab, sú certifikované. Sú to tie správne matrace, ktoré zohľadňujú všetky fyzické danosti svojho majiteľa – váhu a výšku. Matrace Benab sú rozdelené do sérií: pružinové vreckové matrace, matrace z pamäťovej peny, detské matrace, modely so studenou penou, tvrdou a strednou tvrdosťou, mäkké matrace, rozmer 90×200, pre nemocnice a hotely.

Napríklad pre deti do troch rokov spoločnosť ponúka pevné bezpružinové modely s prírodnými výplňami a najmä kvalitnou PUR penou. Stredne tvrdé matrace s kokosovou výplňou a pamäťovou penou sú určené pre tínedžerov. Pre dospelých s hmotnosťou do 55 kg si môžete kúpiť mäkký matrac: do 90 kg sú vhodné matrace strednej tvrdosti a pre váhy nad 90 – tvrdé matrace.

Prečo práve Benab?

Spoločnosť sa stará o svojich zákazníkov, preto kladie kvalitu nad všetko ostatné. Všetky produkty značky sú úplne bezpečné pre alergikov, keďže nevytvárajú podmienky pre množenie baktérií a parazitov. Pri správnom používaní tieto matrace vydržia dlhé roky, majú vodu odpudzujúci účinok, ktorý spomaľuje vstrebávanie tekutín.

Pre každý vek Benab ponúka sériu matracov, z ktorých si určite vyberiete ten pravý, ktorý vám naozaj sadne. Benab ponúka aj vankúše vrátane anatomických, tiež prikrývky a doplnky k nim.

Na výrobe matracov sa podieľa obrovské množstvo materiálov, ako sú pružinové komponenty, PUR pena a HR pena, textílie poťahov matracov, prírodné komponenty matracov a ekologické lepidlo. Značka Benab pristupuje zodpovedne k výberu partnerov na výrobu týchto materiálov: všetci sú výrobcovia s dlhoročnými skúsenosťami, trvalo vysokou kvalitou a potrebnou certifikáciou.

Spoločnosť BENAB TRADE má medzinárodný certifikát kvality TÜV ISO 9001. Tento certifikát potvrdzuje, že spoločnosť spĺňa všetky požiadavky medzinárodných noriem a je skutočne hodný pozornosti.

Reklamný článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *