Centrum voľného času v Šali potrebuje aj váš hlas

CVČ Šaľa
slovo šaľanov predplatné
Čas čítania: 2 min

Centrum voľného času v Šali sa zapojilo do projektu Nadácie Slovenskej sporiteľne a chce získať finančnú výhru na zakúpenie robotiky a počítačov na PC záujmové krúžky a obnovenie počítačovej učebne.

Projekt nájdete na stránke Nadácie Slovenskej sporiteľne.

Na svojich stránkach zverejnili túto prosbu:

Máme posledných 5 dní na to, aby sme zabojovali v súťaži o grant Slovenskej sporiteľne #mamnato, kde súťažíme s projektom Detský svet vedy a techniky. V súčasnosti sme na 17. mieste a grant vo výške 8000€ získa prvých 15 projektov. Pomôžte nám zabojovať zaslaním sms v tvare HLAS(medzera)885 na číslo 0902 020 292. Spätná sms je bezplatná a odoslaná sms stojí pár centov podľa operátora (okolo 5centov).

Z výhry budeme môcť kúpiť nové počítače, roboty, vybavenie… zmeniť horné poschodie na moderné detské centrum vedy a techniky, kde sa deti budú mať šancu vzdelávať v oblasti informatiky, robotiky, techniky a vedy…  🙂 Dajte šancu deťom na aktívne vyplnenie ich voľného času a šancu aj deťom, ktoré nemajú bežne šancu doma pracovať s takýmito technológiami alebo ich nevedia správne využívať. Výhra pomôže nie len CVČ, ale najmä deťom a mládeži, ktoré centrum navštevujú počas školského roka na krúžkoch, ale aj počas prázdnin na denných aktivitách, prípadne aj iných akciách, ktoré centrum počas roka pripravuje.  🙂 Veľmi pekne ďakujeme za každý hlas. Budeme radi, ak nám pomôžete.

Spolu s príspevkom zverejnili aj video. Na videu je Beni z 2. skupiny krúžku DT, ktorý pripravil trasu pre robota Ozobota pomocou kreslených ozokódov.

Máme posledných 5 dní na to, aby sme zabojovali v súťaži o grant Slovenskej sporiteľne #mamnato , kde súťažíme s projektom Detský svet vedy a techniky. V súčasnosti sme 17.ty a grant vo výške 8000€ získa prvých 15 projektov 🙁 pomôžte nám zabojovať zaslaním sms v tvare HLAS(medzera)885 na číslo 0902020292. Spätná sms je bezplatná a odoslaná sms stojí pár centov podľa operátora (okolo 5centov). Z výhry budeme môcť kúpiť nové počítače, roboty, vybavenie… zmeniť horné poschodie na moderné detské centrum vedy a techniky, kde sa deti budú mať šancu vzdelávať v oblasti informatiky, robotiky, techniky a vedy… 🙂 dajte šancu deťom na aktívne vyplnenie ich voľného času a šancu aj deťom, ktoré nemajú šancu bežne doma pracovať s takýmito technológiami alebo ich nevedia správne využívať. Výhra pomôže nie len CVČ, ale najmä deťom a mládeži, ktoré centrum navštevujú počas šk.roka na krúžkoch, ale aj počas prázdnin na denných aktivitách, prípadne aj iných akciách, ktoré centrum počas roka pripravuje 🙂 veľmi pekne ďakujeme za každý hlas. Budeme radi, ak nám pomôžete dostať sa do prvej 15ky a najbližších 5dní v nej aj zotrvať, aby sme vyhrali.Na videu je Beni z 2.skupiny krúžku DT, ktorý pripravil trasu pre robota Ozobota pomocou kreslených ozokódov.

Uverejnil používateľ Cvč Šaľa Sobota 26. januára 2019

Minulý rok oslavovalo centrum 50 rokov svojho pôsobenia, navštevovali ho mnohí Šaľania, ktorí tam trávili všetok svoj voľný čas na zaujímavých krúžkoch. Centrum organizuje pravidelne aj letné tábory, deti nielen zabávajú, ale aj vzdelávajú.

Ak chcete naše Centrum voľného času podporiť aj vy, zašlite svoj hlas v smske v tvare HLAS (medzera) 885 na mobilné číslo: 0902 020 292. Smska je zadarmo a môžu hlasovať aj neplnoletí občania na svoj mobil. My sme už hlasovali a čo vy?

Autor: Michaela Harabišová
Zdroj: Facebook CVČ Šaľa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *