Centrum Harmony združuje Barber Shop so ženským kaderníctvom

centrum harmony šaľa
Čas čítania: 2 min

Všimli ste si už Barber Shop – holičstvo a kaderníctvo v Šali? Svoje brány otvorili 16. apríla 2018.  Už rok Centrum Harmony ponúka komfort a širokú ponuku kaderníckych služieb, medzi ktorými nájdete aj zopár kozmetických. Postarajú sa o vás či ste muž, alebo žena.


barber shop holičstvo šaľa


Centrum Harmony sa skladá z pánskeho Barber shopu – holičstva a zo ženského kaderníctva. V Barber shope sa o pánov postarajú profesionálni barbieri. Ponúkajú celý balík služieb. Ostrihajú vás, oholia, upravia bradu a vedia vám predať aj kozmetiku, olejčeky a špeciálne hrebene a kefy na starostlivosť o bradu, ktorá je v posledných rokoch čoraz viac populárnejšia. „Používame farby American Crew, ktoré sa postupne vymývajú, a tak sa nemôže stať, že pánom budú nepríjemne vyrastať,“ hovorí profesionálny barbier.


american crew barber shop šaľa
Zakúpiť si môžete aj kvalitné produkty na starostlivosť o bradu značky American crew.

Okrem týchto služieb si v balíčku Relax užijete aj starostlivosť o pleť, v holičstve vám počas strihania vedia napariť tvár špeciálnym prístrojom, ktorý uvoľní póry a nanesú vám na tvár čiernu masku, ktorá ich vyčistí. K tomu všetkému si môžete vychutnávať pohárik kvalitného alkoholu a cigaru. V cene je celkový styling a priateľská atmosféra. Nájdete ich  v nových priestoroch s retro nádychom v modrej budove vedľa Lidl, kde majú vo svojej réžii dva priestory na prízemí.


holičstvo šaľa


Dámy vedia pripraviť na každú príležitosť

Zatiaľ, čo sa budú starať o pánov, majú vedľa zvlášť kadernícke služby pre ženy. V ponuke majú klasické strihy, farbenie, melírovanie, poradenstvo, brazílsky keratín. „Vlasy aj predlžujeme dvomi spôsobmi – zašívanie aj bio predlžovanie vlasov,“ približuje majiteľka, Annamária Mészárosová, ktorá má dlhé roky skúseností v tomto remesle a za sebou má niekoľko medzinárodných súťaží, na ktorých získala prestížne ocenenia.

kaderníctvo ženy centrum harmony

Zameriavajú sa na spoločenské účesy, ku ktorým vám spravia aj vizáž. Všetko na jednom mieste, nemusíte tak chodiť zvlášť kozmetičke a zvlášť kaderníčke. Používajú farby vo všetkých cenových kategóriách, aby vyhoveli a boli dostupní pre každého. Všetky farby sú kvalitné a odskúšané 14-ročnými skúsenosťami majiteľky. „Samotný názov má evokovať pocit harmónie medzi službami pre pánov aj dámy, chceme byť dostupní pre každého a ponúkať kvalitu,“ vyjadruje sa na záver majiteľka.

barber shop centrum harmony

Na nových zákazníkov sa teší celý tím Centra Harmony, barbieri – Balázs Szabó, Klaudia Laczková a kaderníčka Annamária Mészárosová.

Reklamný článok

Zanechajte komentár

avatar
  Odber  
Upozornite ma na