Do OC Mlyny prichádza populárna Veľkolepá výstava Moje telo

veľkolepná výstava moje telo v oc mlyny
Čas čítania: 1 min

Výstava umožní malým aj väčším návštevníkom nahliadnuť do tajov fungovania ľudského tela. Moje telo prevedie návštevníkov siedmymi náučnými stanovišťami s interaktívnymi exponátmi.

V sprievode profesionálnych animátorov budú môcť zistiť ako vyzerá skutočný tvar srdca a ako funguje obehová sústava, či je možné vziať rozum do hrsti, budú môcť prísť na kĺb pohybovej sústave, prostredníctvom žalúdku spoznajú tráviacu sústavu, vďaka pľúcam sa naučia niečo o dýchacej sústave a mnoho iného.

Na prehliadke sa deti budú cítiť ako skutoční doktori a doktorky vďaka bielym plášťom, ktoré dostanú na začiatku prehliadky.

Vstupné na Veľkolepú výstavu Moje telo je ZDARMA, podmienkou je len registrácia v online rezervačnom systéme na www.mlyny-nitra.sk

Na záver prehliadky si každé dieťa overí svoje nadobudnuté vedomosti na operačnom stole a odnesie si diplom, prípadne fotografiu z tematického fotokútika.

Veľkolepá výstava Moje telo bude súčasťou vstupnej haly v OC Mlyny v Nitre od 27. 5. do 9. 6. 2019

OC MLYNY moje telo výstava

Edukatívna výstava je určená pre deti z materských či základných škôl, pre rodiny ale aj skupiny, jednotlivcov či širokú verejnosť. Súčasťou výstavy sú navyše aj informačné panely plné zaujímavostí, ktoré prekvapia aj samotných rodičov a učiteľov.

Výstava Moje telo prebieha formou komentovaných exkurzií denne od 9.00 hod. a posledná prehliadka začína vždy o 17.00 hod. Trvanie jednej komentovanej prehliadky je približne 40 minút a každá prehliadka začína vždy v celú hodinu.

Prehliadka umožní deťom pochopiť fungovanie ľudského tela, zistia čo všetko telo potrebuje a ako sa o neho treba starať. Samotná výstava je rozdelená na niekoľko stanovíšť podľa rôznych častí tela.

K dispozícii v rámci prehliadky bude sedem zaujímavých výukových stanovíšť:
• Životné funkcie – všeobecný prehľad
• Nervová sústava – mozog
• Kostrová sústava – kostra
• Svalová sústava – svalstvo
•Obehová sústava – srdce
• Dýchacia sústava – pľúca
• Tráviaca sústava – žalúdok

PR článok

Zanechajte komentár

avatar
  Odber  
Upozornite ma na