Do Šale v sobotu zavíta výnimočný zimný muzikál pre deti Hanička a Murko – Vianočné turné

slovo šaľanov predplatné
Čas čítania: 2 min

Hanička a Murko prinášajú všetkým deťom výnimočný zimný muzikál, v ktorom zaznejú pesničky z ich nového vianočného CD. Hanička a Murko vystúpia už túto sobotu 17. 12. o 10.00 hod. v Dome kultúry Šaľa. Každé dieťa s platnou vstupenkou dostane ako darček Murkove sladké lízatko a nálepku Haničky a Murka.

Stretnete sa so zázračnou (trošku nezbednou) kráľovnou Vločkou, ktorá Haničke a Murkovi umožní prežiť ZIMNÝ PRÍBEH plný spevu, tanca a úžasných hostí. Spoznáme veselého Snehuliaka, Vtáčika, ktorý potrebuje našu pomoc, Mikuláša, bláznivú Rybu, Vianočný stromček, Elfku, či neposedného Kocúrika.

Príďte sa zabaviť s touto roztomilou a deťmi milovanou bábkovou dvojicou a s rozprávkovými maskotmi! Užite si spolu s nami kúzelnú vianočnú atmosféru a zaspievajte si krásne zimné pesničky, medzi ktorými nájdete tradične najvyhľadávanejšie detské pesničky o zime, Vianociach či Mikulášovi, ale aj nové pesničky Haničky a Murka.


Vstupenky v cene 9 eur viete zakúpiť na www.predpredaj,zoznam.sk. Deti a srievod s preukazom ZŤP majú zľavu na vstupné 1 euro. Deti do jedného roka ktoré sú na vystúpení len ako sprievod svojich starších súrodencov, majú vstup zdarma (bez nároku na miesto na sedenie).  

Muzikálové vystúpenie prináša malým deťom najobľúbenejšia bábková dvojica Hanička a Murko, ktorú deti poznajú deti z mnohých živých koncertov po celom Slovensku, z YouTube, z Detskej televízie JOJKO, či z CD a DVD nosičov.

Scenár a réžiu zimného muzikálu mala v rukách Lucia Zimanyiová, hudbu zložil Martin Zimanyi, choreografiu vytvorila Eva Vargová a scénografom je  Von Dubravay. Vo vystúpení účinkujú: Hanička: Lucia Barczi / Patrícia Stehelová, Hanička spev: Sofia Kyseľová,Murko: Michal Zeman / Alžbeta Králiková,Vločka: Sofia Kyseľová / Patrícia Stehelová, Snehuliak, Vtáčik, Mikuláš, Ryba, Stromček, Kocúrik: Timothy Bartovic / Michal Zeman.

Aktuálne informácie o ich aktivitách môžete sledovať na ich facebookovom profile Hanička a Murko.  

Súťažte o tri lístky

So Slovom Šaľanov teraz môžete súťažiť o tri lístky na tento výnimočný zimný muzikál. Stačí, ak odpoviete na otázku: Ktorú vianočnú pesničku máte najradšej? Odpoveď spolu s kontaktnými údajmi zašlite do správy na našom facebooku Slovo Šaľanov. Poponáhľajte sa, aby ste to stihli do vystúpenia.

Reklamný článok

One Comment on “Do Šale v sobotu zavíta výnimočný zimný muzikál pre deti Hanička a Murko – Vianočné turné”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *