Nové šalianske Kvetinárstvo MIA je otvorené sedem dní v týždni: Otvorili pred MDŽ

kvetinárstvo mia
slovo šaľanov predplatné
Čas čítania: 2 min

Týždeň pred MDŽ bolo v šalianskej Bille otvorené nové Kvetinárstvo MIA. Nachádza sa v prednej časti budovy a krásny slušivý interiér vznikol v priebehu prvých dvoch mesiacov tohto roka. Akurát včas, aby sa nové kvetinárstvo rozbehlo predajom množstva ruží pre nežnejšie polovičky ľudstva.

kvetinarstvo mia šaľa


Otvoril ho Michal Paczka z Kráľovej nad Váhom so svojou priateľkou Mariannou Kožuchovou. „Osem rokov zásobujem kvetinárstva, takže som v tom už, takpovediac, doma a vždy som sníval, že by som mal vlastnú predajňu v Šali,“ povedal nám mladý podnikateľ, ktorý doteraz zásoboval najmä iných.

kvetinarstvo mia
Michal Paczka z Kráľovej nad Váhom so svojou priateľkou Mariannou Kožuchovou.

Vždy čerstvé kvety

Kvetinárstvo MIA ponúka klasický kve­tinársky tovar – čerstvé rezané kve­ty z Holandska a z Kolumbie, ďalej sezónne – jarné kvety, trvalky, pri­mulky, letničky, muškáty – tovar ob­mieňajú priebežne podľa záujmu a sezóny.


Čerstvé kvety dopĺňajú dva-trikrát týždenne. Nájdete tu klasické izbové kvety – antúrie, zamie, orchidey, rôzne paprade, fikusy, juky…

V predajni vám pripravia kyticu podľa vášho priania a môžete si aj zavolať a dať naaranžovať kyticu na objednávku: „Sto ľudí – sto chutí, niekto má radšej guľatú kyticu, niekto postupnú, niekto chce dať partnerke kvetinový box – tie sú v poslednej dobe dosť v móde a vydržia dlhší čas.“ 


Mnohé ženy ocenia skôr, keď im kúpite kvetinku, ktorá naďalej žije, prípadne si ju môžu presadiť do záhradky, či na balkón. Črepníkové kvetiny ponúkajú v širokom sortimente s črepníkom aj bez – môžu zostať ako izbové, no v ponuke sú aj veľké, ktoré si po čase presadíte na záhradu, či terasu.


V Kvetinárstve MIA nájdete tiež bytové doplnky, rôzne druhy sviečok, dekoračných i vonných, svietnikov – domácich aj väčších na terasy, dekorácie, darčeky, ale tiež živé aj umelé kaktusy a sukulenty, umelé kvety v skle a širokú ponuku váz a kvetináčov. 

Pohrebný tovar ale aj záhradkárske potreby

Okrem toho je tu pohrebný sortiment – vence umelé aj zo živej čečiny, široká ponuka kahancov a náplní do nich, betónové srdiečka, anjeli a iné doplnky na hroby.


Svoj kútik v predajni MIA má aj záhradkárska časť s mulčovacou kôrou, zeminami, osivami, semenami, hnojivami a záhradkárskou chémiou, takže nakúpite tu aj tovar pre malú záhradku, či do kvetináčov. 

Platí sa aj kartou, objednávať sa dá vopred telefonicky na 0911 571 255 konkrétny typ kytice, kvetín, či vencov a pre inšpiráciu a aktuálnu ponuku sa môžete pozrieť na facebookovú stránku Kvetinárstvo MIA.

Najdôležitejším údajom budú výnimočné otváracie hodiny – Kve­ti­nárstvo MIA je otvorené sedem dní v týždni – v pracovné dni od 9.00 do 19.00, v sobotu 8.00 – 19.00 a v nedeľu medzi 8.00 a 16.00 hod.


Reklamný článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *