Objavte vernostné výhody so Zoo Plus

Čas čítania: 1 min

Chovateľské potreby Zoo Plus od októbra 2019 pokračujú s vernostným programom Zoo Plus. Nová vernostná karta prináša chovateľom možnosť získať viac z každého nákupu. Stačí, aby ju zákazník predložil pri nákupe nad 8 €. Nazbierané body je možné odpočítať aj z účtu za služby vo veterinárnej ambulancii, resp. v kozmetickom salóne pre psov a mačky.

zoo plus šaľa chovateľské potreby


Rozumieme našim zákazníkom

Po skúsenostiach z minulého roku a pozitívnej odozve našich zákazníkov pokračujeme v tomto programe. Vážime si aj informovanosť našich zákazníkov. Rozhodli sme sa preto vytvoriť jednoduché brožúry, ktoré pomôžu chovateľom jednotlivých druhov zvierat.

O Zoo Plus

zoo plus


Počas svojej 27-ročnej existencie Chovateľské potreby Zoo Plus v Šali rozšírili svoj sortiment na viac ako 4-tisíc rôznych druhov tovarov. Zámerom vytvorenia chovateľských potrieb bolo a je vytvoriť miesto pre kvalifikované poradenstvo pre majiteľov štvornohých miláčikov. Zamestnanci s radosťou poradia aj tomu najzanietenejšiemu chovateľovi. Chovateľské potreby Zoo Plus sídlia na Nemocničnej ulici č. 4 v Šali (pri pošte).

Kontakty:

Chovateľské potreby Zoo Plus, Nemocničná 4, Šaľa

Tel.: 031/ 770 22 67 • Mobil: 0948 275 776

Reklamný článok

Zanechajte komentár

avatar
  Odber  
Upozornite ma na