Ochutnajte nové jedlá v Antica Sardegna Pizzéria Italia

slovo šaľanov predplatné
Čas čítania: 2 min

Reštaurácia Antica Sardegna Pizzéria Italia sa nachádza nad 101 drogériou a už štvrtý rok ponúka kvalitnú taliansku, no aj klasickú slovenskú kuchyňu. Na výber sú cestoviny, šaláty, pizze a jedlá z bravčového, hovädzieho mäsa, rýb a hydiny.

vstup pizzeria italia Antica Sardegna
Pizzeria sa nachádza nad 101 drogériou.

„Od začiatku sme to postavili na troch bodoch,“ hovorí majiteľ Miloš Hamar: „… dobrá kuchyňa, príjemné prostredie a dobrá obsluha.“

Reštaurácia je vyhľadávaná aj na svadby, promócie, jubileá, či firemné oslavy. Má kapacitu 50 a v lete na terase ďalších 32 miest. Aj pri zaplnení je v reštaurácii stále ešte priestor na tancovanie. Problémom by sa mohli zdať schody do reštaurácie, no pre imobil­ných, mamičky s kočíkmi, či starších hostí sa dá použiť výťah v zad­nej časti reštaurácie. Hneď pri vstupe sa nachádza tiež detský kútik.

pizzeria italia šaľa

Priestory Pizzeria Italia šaľa
Príjemné priestory pre rodinné oslavy.

„Najviac sme hrdí na našu pravú taliansku pizzu,“ hovorí Miloš Hamar a hneď ho dopĺňa Miriam Százová: „Myslím si, že je jedinečná, pretože používame originálne a čerstvé talianske suroviny.“ Pizzeriu prebrali od pôvodného majiteľa Rina Zuccu zo Sardínie vrátane receptúr a on ich aj zaúčal. Ich cestoviny, pizzu, či rizoto už neraz pochválili aj talianski hostia reštaurácie.

Pizza Pizzeria Italia šaľa

spaghetti arrabiata pizzeria Italia
Spaghetti arrabiata

Šaľania si zvykli aj na rozvoz nielen denného menu a pizze, ale ktoréhokoľvek jedla z ponuky reštaurácie. Rozvoz je zdarma a jedlo prinesie veľmi často samotný majiteľ, ktorý si aj takto chce udržovať vzťah so zákazníkmi. V kontakte s hosťami sú však aj priamo v reštaurácii.

Majitelia pizzerie Italia Šaľa
Majitelia pizzerie

Všetky jedlá vrátane menu pripravujú čerstvé a z kvalitných surovín. Posedieť si môžete tiež na chutnej káve Bencini, ktorá je miešaná z arabici a robusty špeciálne pre túto reštauráciu.

Všimli sme si

Atrakciou reštaurácie Antica Sardegna Pizzéria Italia je rybička menom Danielle. Je to vraj inteligentná ryba, ktorá sleduje prostredie mimo akvária a reaguje na ľudí vonku. Dokonca vám vraj dá aj pusu. Najobsadzovanejší stôl je práve ten vedľa akvária, tešia sa jej deti a mnohí si ju fotia a filmujú.

Akvárium pizzeria italia šaľa


Ako dodávajú na záver: „Radi by sme pozvali aj stálych zákazníkov, ktorí sú už na nás zvyknutí a poznajú našu kuchyňu, keďže sme do jedálnička pridávali nové jedlá, aby vyskúšali u nás opäť niečo nové.“

(reklamný článok)

Kontakty:

Antica Sardegna Pizzéria Italia

Šaľa, Hlavná 5 (nad 101 drogériou)

FB: Pizzéria Itália

www.pizzeriasala.bizref.sk

0918 350 840

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *