Šalianska knižnica znova otvára, knihy budú vydávať cez výdajné okienko

knižnica šaľa
banner fantázia
Čas čítania: < 1 min

Od stredy 17. 2. 2021 bude Mestská knižnica Jána Johanidesa v Šali  znova otvorená pre verejnosť. Knihy budú vydávať cez výdajné okienko, tak ako v januári.   Po vopred objednané knihy si budú môcť čitatelia prísť v čase od 9.00 do 15.00 hod.

Knihy si viete objednať cez stránku kniznica.sala.sk, na emailovej adrese kniznica@sala.sk.

„Po zaslaní vašej objednávky emailom je potrebné počkať na potvrdzujúci email, že knihy máte prichystané, spravidla je to na druhý deň od zaslania objednávky. Momentálne máme prichystané všetky objednávky, ktoré boli zaslané do dnešného dňa, k odberu,“ informuje knižnica na svojich stránkach.

Ako si objednať knihy?

Knihy si viete objednať na stránke kniznica.sala.sk alebo na emailovej adrese kniznica@sala.sk.

Na email pošlite zoznam kníh, na stránke nájdete online katalóg so všetkými dostupnými knihami. Okrem názvu knihy a autora, nezabudnite pripísať vaše meno a priezvisko, na ktoré máte vytvorený čitateľský preukaz a číslo vášho čitateľského preukazu.

Pri preberaní kníh je potrebné sa preukázať negatívnym výsledkom testu nie starším ako 7 dní alebo potvrdením o prekonaní ochorenia COVID-19 nie starším ako tri mesiace.

„Keďže v tejto chvíli nedisponujeme aktuálnymi dátami, čo sa týka testovania, je možné, že budeme nútení knižnicu opäť uzatvoriť.
O tomto kroku vás budeme, samozrejme, vopred informovať tak na našej web stránke a na Facebooku Šalianska knižnica Jána Johanidesa,“ oznamuje knižnica.

Zdroj: Knižnica Šaľa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *