Šaliansky Tanečný klub JUMPING chystá sériu letných denných kempov

jumping šaľa
slovo šaľanov predplatné
Čas čítania: < 1 min

Šaliansky Tanečný klub JUMPING chystá sériu letných denných kempov. Prihlásiť  na ne sa môžu deti vo veku od 6 do 15 rokov. Ich kapacita je obmedzená, na jeden termín môže prísť 20 detí. Záujemcovia sa môžu prihlásiť do 30. júna, informoval Slovo Šaľanov Bohumil Kadúc z TK JUMPING. Prebiehať budú v Šali Veči (bývalé KAFIT alebo DK Veča) a povedú ich lektori klubu.

„ Ani tento rok vás nechceme sklamať, a preto sa budeme snažiť, aby sme vám opäť priniesli Vaše obľúbené denné letné kempy,“ odkazuje rodičom šaliansky klub. Denné letné kempy sa tento rok budú konať v štyroch týždňoch (od 12. do 16. júla, od 19. do 23. júla, od 26. do 30. júla a od 2. do 6. augusta).

Prvý dostal názov REAL TikTok. Počas pandémie (a nielen počas nej) sledovali deti denne obrazovky počítačov a rôzne siete. „Medzi ne patrí aj TikTok. Teraz je tu ten správny čas sa naučiť všetko čo sme videli aj reálne. Celý týždeň sa deťom budú venovať lektorky klubu, ktoré deti naučia všetko čo videli, aj naživo,“ hovorí Kadúc.

jumping šaľa


Ďalšie týždne sa zapoja deti do témy spojenej s anglickým jazykom a tancom (ROYAL Dance Camp), farebným tancom a batikovanými tričkami (Dance in the colors) a TikTok Dance kempom.

Tanečný klub JUMPING má v súčasnosti vyše 120 členov, ktorí sa venujú modernému tancu disciplín IDO v štýloch Disco, Hip-hop, Street Dance Show a Dance Show v detských, juniorských alebo dospelých vekových kategóriách.

Členovia klubu za 27 rokov činnosti vytancovali 21 titulov Majstrov Slovenska, 3 tituly Majstrov ČR, 3  tituly Majstrov Európy a 1 titul Majster sveta, uvádza web www.tk-jumping.webnode.sk. Okrem Šale pôsobia jeho pobočky aj v Močenku, Trsticiach a v Čiernom Brode.

(ml)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *