Tanečná škola VIVA pozýva všetky vekové kategórie: Poďte tancovať!

Čas čítania: 1 min

Tanečný klub VIVA sa venuje rozvoju tanečného športu a všetkým typom pohybových krúžkov už od roku 2001. Za tieto roky vštepil lásku k tancu a vychoval množstvo vynikajúcich tanečníkov, ktorí sa i vďaka tomu do dnešného dňa venujú tejto aktivite nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.moderný tanec viva tanečný klub


Tanečný klub má otvorené dvere pre všetky vekové kategórie i pre tých, ktorí sa chcú venovať tancu či už na amatérskej, alebo profesionálnej úrovni.

Dlhoročné pôsobenie, profesionalita a výsledky tejto školy na čele s vedúcim Viktorom Vadkertim hovoria o tom, že aj klub VIVA z Nových Zámkov naozaj úspešne konkuruje i väčším klubom po celom Slovensku.


viva tanečné štúdio


Za kvality a úspechy, ktoré každým rokom nadobúda, sa už druhý rok dostal na popredné miesta, a to medzi tri najúspešnejšie a najlepšie tanečné kluby na Slovensku.


spoločenské tance vivaZároveň je to už 12 rokov, čo tanečná škola Viva úspešne pôsobí aj v meste Šaľa, a to v priestoroch Centra voľného času Tip top. Pohybovo-tanečné krúžky, ktoré ponúka, môžu navštevovať deti už od 4 rokov až po seniorov.


tanečníci viva tanečný klub


Aktuálne má pre vás v ponuke štýly ako sú spoločenské tance pre dospelých, deti i mládež, Lady style pre deti aj mládež, Latino pre ženy, Mini a Miky dance pre najmenších a aj Hip hop pre všetky vekové kategórie.

Zápis do krúžkov je už za dverami, a to 11. 9. 2019 v priestoroch CVČ Tip Top Šaľa. Tím lektorov Vám s radosťou pomôže pri výbere priamo na mieste.

Tanečná škola Viva

Reklamný článok

Zanechajte komentár

avatar
  Odber  
Upozornite ma na