V Šali a v Nitre vás zaočkujú aj bez registrácie

očkovanie šaľa
slovo šaľanov predplatné
Čas čítania: < 1 min

V Šali sa v apríli otvorilo veeľkokapacitné vakcinačné centrum, v ktorom sa zaregistrovaní záujemcovia o očkovanie mohli zaočkovať počas víkendov. Nitriansky samosprávny kraj oznámil, že sa budú môcť vo veľkokapacitných vakcinančných centrách (VKOC) v Šali a v Nitre očkovať už aj záujemcovia bez registrácie.

V Šali sa začalo očkovať vakcínou značky Moderna, v súčasnosti sa očkuje Modernou a vakcínou Janssen spoločnosti Johnson&Johnson.  Na očkovanie vo VKOC Nitra a Šaľa  sa záujemcovia o očkovanie môžu ešte stále prihlásiť klasicky cez registráciu na stránke korona.gov.sk alebo bez registrácie prihlásením sa cez portál spoločnosti AGEL SK a. s., ktorá je zriaďovateľom týchto centier.

V Nitre bolo otvorené prvé VKOC v priestoroch Spojenej školy na Ulici Slančíkovej 2 v Nitre v marci tohto roka. Aj  v tomto VKOC sa vieteprísť zaočkovať bez registrácie. Všetky linky na registráciu a na stiahnutie dokumentov nájdete na webovej stránke Nitrianskeho samosprávneho kraja.

Tento víkend budú v Šali očkovať vakcínou Janssen spoločnosti Johnson&Johnson a vo VKOC v Nitre budú záujemcov očkovať vakcínou Comirnaty spoločnosti Pfizer.

„Aktuálne sú na nedeľu 18. júla 2021 voľné tieto termíny: VKOC Šaľa (očkovacia látka Janssen spoločnosti Johnson&Johnson) v čase od 15.20 h – 16.20 hod. a vo VKOC Nitra (očkovacia látka Comirnaty spoločnosti Pfizer) od 9.- 14. hodiny,“ informovali na sociálnych sieťach Nitriansky samosprávny kraj.

Vo vakcinačných centrách  v Nitre a  v našom meste Šaľa vás zaočkujú aj bez registrácie iba do zaplnenia kapacity daných centier.  „Kraj všetkým neregistrovaným záujemcom odporúča, aby navštevovali vakcinačné centrá popoludní,“ dodáva NSK. Na očkovanie si prineste kartičku poistenca a občiansky preukaz. V prípade očkovania druhou dávkou si so sebou prineste aj potvrdenie o prvom očkovaní.

mh

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *