V Šali budú premietať európske filmy za symbolické euro

v šali budú premietať európske filmy
slovo šaľanov predplatné
Čas čítania: < 1 min

Asociácia slovenských filmových klubov sa rozhodla tento rok sprístupniť mnohé famózne európske filmy pre čo najširšiu verejnosť a dala k dispozícii filmy za vstupné 1€. Asociácia slovenských filmových klubov je najväčším distribútorom artovej kinematografie, titulov zlatého fondu svetovej kinematografie, súčasnej slovenskej a českej hranej, dokumentárnej a animovanej tvorby na Slovensku.

Ako etablovaná spoločnosť distribuujúca európske a artové filmy ASFK pravidelne získava podporu z európskych podporných fondov EURIMAGES a MEDIA. Projekty ASFK podporuje aj Audiovizuálny fond, Slovenský filmový ústav, Slovenská asociácia producentov v audiovízii, Visegrad Fund, Poľský inštitút v Bratislave, České centrum v Bratislave a mnohé ďalšie inštitúcie.

premietanie európskych filmov

V šalianskom kine sa chopili tejto príležitosti a každú stredu počas mesiacov júl a august budú premietať európske filmy rôzneho žánru, pričom vstupné na film bude len 1€. Príležitosť vidieť kvalitné európske filmy za symbolickú cenu sa nezahadzuje. Veríme, že táto ponuka pritiahne do nášho kina viac ľudí.  Premietať sa bude každú stredu o 20.00 hod.

Premietať sa budú filmy:

Studená vojna 3. 7.

Kým nás svadba nerozdelí 10. 7.

Climax 17. 7.

Foxtrot 24. 7.

Rodinné šťastie 31. 7.

Beatrice 7. 8.

Striedavá starostlivosť 14. 8.

Manifesto 21. 8.

Tiesňové volanie 28. 8.

Zdroj: Kino Šaľa, YouTube, pixabay.com

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *