V sobotu si Večania zahrajú okresnú súťaž VII. futbalovej ligy

slovo šaľanov predplatné
Čas čítania: < 1 min

Večianski futbalisti z klubu FK Veča privítajú  počas nasledujúceho víkendu hráčov z Pustých Sadov. V sobotu 26. marca, o 15.00 hod. máte možnosť byť aj vy súčasťou príjemného športového podujatia v rámci okresnej súťaže VII. futbalovej ligy. 

Počas uplynulého víkendu si hráči z ľavej časti Váhu priviezli tri body zo Selíc (0:1)  a teraz chcú bodovať naplno aj doma.

„Zimnú prípravu sme absolvovali v domácich podmienkach. Náš káder zostal v podstate pokope, dotiahli sme príchod skúseného Brauna z Nededu. Náš cieľ je zabojovať o prvé miesto a predstihnúť Vlčany. Samozrejme, hrať pekný, útočný futbal a baviť divákov,“ povedal Tréner Ervín Horáček pred sezónou pre MY noviny.

Na večianskom štadióne býva výborná rodinná atmosféra. Je jedno či ste fanúšikom Liverpoolu, Barcelony alebo Manchestru City, v konečnom dôsledku fandíte vždy Večanom. Takže, vezmite si so sebou rodinku, pár drobných na kofolu alebo pivko a príďte povzbudzovať. A ak nevyhráte v polčasovej tombole, netrápte sa, budete mať aspoň dobrý pocit z príjemne stráveného popoludnia.

Okresnú súťaž hrajú aj šalianski futbalisti z klubu FK Betonaris Šaľa, tí si v utorok 22. marca zahrajú v Šali proti FK VLČANY o 18.30 hod. a v sobotu  26. marca o 15.00 hod. odohrajú zápas proti  TJ Družstevník Jánovce v Topoľnici. V prvom zápase proti FC KRÁĽOVÁ NAD VÁHOM zvíťazili 1:0. 

md, mh

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *