Vila Somani v Tatrách ponúka rodinnú pohodu

vila somani
slovo šaľanov predplatné
Čas čítania: < 1 min

Polročné a jarné prázdniny v Tatrách?

Predstavte si tú idylu: ranná káva na terase s výhľadom na Lomnický štít. Tak presne to môžete zažiť aj počas blížiacich sa polročných alebo jarných prázdnin v novozrekonštruovanej Vile Somani v Novej Lesnej.

„Sme rodinná vila a chceme, aby sa návštevníci u nás cítili ako doma,“ hovorí majiteľ zrekonštruovaného penziónu v Tatrách Ing. Martin Švrček, ktorého Šaľania poznajú ako majiteľa stolárskej firmy LEMM v Dlhej nad Váhom.

vila somani v tatrách
Obývacia časť s krbom

„Dcéra Nina sa veľa lyžuje v Poprade a Kežmarku a pri jednej takejto lyžovačke skrsla myšlienka na kúpu domu, ktorý by slúžil nielen nám, ale by sme ho aj prenajímali záujemcom,“ dopĺňa Ing. Švrček o tom, ako vznikol nápad na vlastný penzión.

Kompletná rekonštrukcia

Pod vedením Švrčkovcov prešiel penzión v roku 2018 kompletnou rekonštrukciou. Prestavba exteriéru sa uskutočnila pod projektom Ing. arch. Branislava Rzymana z projekčnej kancelárie Ateliér B.R.A.T. v Poprade. Celý interiér navrhovala Ing. Marcela Švrčková z Designer-um, s. r. o. v Šali.

útulné ubytovanie v Tatrách villa Somani

tatry ubytovanie
Doladené detaily v celej vile pôsobia útulným dojmom

Návštevníci majú na výber zo šiestich priestranných izieb a dvoch samostatných apartmánov. Celková kapacita je 27 lôžok vrátane prísteliek. „Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu s WC, umývadlom a sprchovým kútom, TV aj wifi. Apartmány majú aj vlastnú kuchynku,“ hovorí Soňa Švrčková o vybavení penziónu. „Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť s TV a plne vybavená kuchyňa.“

ubytovanie v Tatrách


Parkovanie pre vaše auto je priamo vo dvore. A aká by to bola zimná dovolenka bez lyžovačky? K dispozícii je aj lyžiareň na uskladnenie lyží a výstroja. Z Novej Lesnej je to blízko do Tatranskej Lomnice, kde sa môžete lyžovať.

Vila Somani je čerstvo po rekonštrukcii k dispozícii rodinám aj partiám ešte aj na najbližšie prázdniny 2019.

Informácie nájdete na facebookovej stránke Vila Somani, na telefónnom čísle 0903 808 049 alebo na e-mailovej adrese vilasomani@gmail.com

(reklamný článok)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *