Vo vynovenej predajni Designer-um si viete vybrať jedinečné kúsky bytových doplnkov i nábytku

slovo šaľanov predplatné
Čas čítania: 3 min

Už onedlho to bude desať rokov, čo sa predajňa Designer-um presťahovala do priestorov na Vlčanskej ulici za budovu Olympie. Nachádza sa tu aj interiérové štúdio, ale príjemne zariadené priestory slúžia predovšetkým ako predajňa bytových doplnkov, darčekových predmetov, interiérových dekorácií, dizajnového nábytku a tapiet od výmyslu sveta.

Vynovené priestory

Uplynulé dva roky využili na to, aby priestory kompletne zrekonštruovali. „Aby to bolo pre zákazníkov prehľadnejšie a aby sme im vedeli poskytnúť kvalitnejšie služby,“ povedali nám. V predajni sú výstavné kóje, kde sú naaranžované rôzne kompozície s nábytkom, bytovým textilom, svietidlami, dekoračnými predmetmi a všetko, čo tu je vystavené, sa dá aj zakúpiť a odniesť rovno domov.


Veľa vecí, ktoré sa v predajni nachádzajú, je navrhnutých a naaranžovaných domovskými dizajnérkami, sú to teda aj originálne autorské kompozície. „Chceme podporiť individualizmus, vieme vyskladať nábytok, ktorý je jedinečný, použitím individuálneho čalúnenia, úpravy dokážeme ponúknuť klientovi kus, ktorý nikto iný už mať nebude.“


Bytový textil

Závesy, obrusy, štóly, deky, prestieradlá, posteľné obliečky, plachty… V predajni vytvorili priestor, kde sa zameriavajú na bytové textílie. Vybrať si je možné z niekoľko tisíc vzoriek látok, zákazník sa však v tom množstve nestratí, sú tu pracovníčky, ktoré vedia pomôcť, poradiť, zúžiť výber na prijateľnú úroveň.

 


Veľakrát prídu klienti, ktorí nevedia čo chcú, iba donesú fotku interiéru, že si s tým nevedia rady. Vieme však odísť so zákazníkom aj priamo domov a na mieste navrhnúť riešenia. Vyškolený personál vie vo všetkom poradiť a následne krajčírky dotiahnu všetko do dokonalosti. Samozrejmosťou je aj montáž u klienta.“


Mimochodom – niekedy vyberáte zariadenie na dlhé roky, inokedy iba na príležitosť – oslavu, svadbu, sviatok… V predajni Designer-um nájdete výbavu aj na špeciálne príležitosti – na svadby, sviatky, Vianoce, domáce oslavy…

 

Kontakt so zákazníkom

Pracovníčky v predajni sa so zákazníkom rozprávajú – poznajú súčasné trendy, vedia, čo je aktuálne na trhu, ale zistia aj od klienta, čo má rád, čo sa mu páči a tomu prispôsobia aj výber. Zákazník sa tak nemusí prehŕňať cez tisícky položiek a obrázkov v katalógoch

„Musíme byť tak trochu aj psychológovia, aby sme vedeli človeku odporučiť to najvhodnejšie riešenie.“

A pritom sa netreba báť, k dispozícii sú rôzne cenové kategórie sortimentu, spokojný môže byť každý zákazník – s väčšími aj menšími nárokmi. 


V Designer-um pracuje skúsený 11-členný kolektív, niektorí sú vo fachu už 16 rokov. V predajni sú vždy dve pracovníčky, ktoré poradia čo treba. Myslíte, že by vás podobná práca napĺňala? Skúste šťastie, aktuálne hľadajú aj nových kolegov a kolegyne, v prípade záujmu sa je možné dohodnúť priamo v predajni. 


Hľadáte darček, ktorý zapôsobí?

Ak to nemá byť fľaša, či čokoláda, v predajni Designer-um budete na správnom mieste. Tu nájdete darčekové predmety, ktoré majú urobiť dojem aj pre náročnejšieho oslávenca. Vázy, sklo, krištáľ, dekoratívne predmety, ozdoby, dekoračné vankúše, deky…

Novinkou v predajni sú vonné sviečky a interiérové vône talianskej značky Locherber – vône majú vysoký obsah esenciálnych olejov, sú v dizajnových flakónikoch a sú určené nielen do bytov a domov, ale aj do verejných priestorov – hotelových, firemných interiérov.

Marcela Švrčková, majiteľka Designer-um je známa aj svojimi obrazmi, ktoré už viackrát aj vystavov


ala spolu s umením Ľudmily Marček a Andreja Csillaga. Predajňa Designer-um je tak zároveň prezentáciou umeleckej tvorby, pričom diela môžete nielen obdivovať, ale ak by sa vám páčili vo vašom interiéri, rovno si ich zakúpiť.

K dispozícii sú tiež na veľkých plátnach vytlačené fotografie galantského fotografa Petra Dužeka, pričom pekným darčekom môžu byť aj vaše rodinné fotografie vytlačené na textil. 


V predajni Designer-um takisto ponúkajú rámovanie obrazov a zrkadiel s rámami a paspartami podľa vášho výberu. A čo oceníte najmä pred Vianocami – prísť môžete aj s nakúpenými darčekmi a tu vám ich krásne a luxusne zabalia.

Online a offline, pribudla sobota

Predajňa Designer-um sa nachádza v Šali na Vlčanskej 23, za budovou Olympie a od septembra bude mať upravené otváracie hodiny. Cez pracovný týždeň bude otvorené od 9.00 do 17.30 (okrem obednej prestávky 12.00-13.00) a opäť pribudla sobota s otváracími hodinami od 9.00 do 12.30. Ponuku a akcie predajne je možné sledovať na Facebooku Designer-um Šaľa a kompletný sortiment nájdete dokonca aj vo vlastnom e-shope www.designer-shop.sk.

Reklamný článok

One Comment on “Vo vynovenej predajni Designer-um si viete vybrať jedinečné kúsky bytových doplnkov i nábytku”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *