VSAK v nových priestoroch: Predajňa náradia presťahovaná

slovo šaľanov predplatné
Čas čítania: < 1 min

Predajňa náradia VSAK je obchod pre domácich majstrov a hlavne pre profesionálov. Šaľania poznajú firmu VSAK už 27 rokov, aj jej pôvodné sídlo, ktoré bolo pri „Mexikoplaci“ vedľa L-Parketu na Hlavnej ulici.

Dnes ju vedie už majiteľ z druhej generácie Sobotovcov, Martin, a na prelome rokov sa predajňa presťahovala do nových priestorov – za Olympiu, do budovy DesignerUM na Vlčanskej ulici.

Predajňa Vsak s náradím je presťahovaná
Nové priestory

Zameriavajú sa najmä na majstrov a profesionálov, ale: „Zastavia sa u nás aj ľudia, ktorí zistili, že sa ­neoplatí kupovať si lacné hobby-nástroje ak chcú pracovať poriadne a nechcú náradie vymieňať po krátkom čase, lebo sa im poškodilo. Radšej si priamo kúpia kvalitu, ktorá aj vydrží,“ hovorí Martin Sobota. Ponúka najmä kvalitné náradie značky Metabo, ale aj iné profe­sionálne značky. Záujem je aj o zváraciu techniku a príslušenstvo Techsolution, či závitorezné stroje Rems. K dispozícii sú ochranné pomôcky a tiež kotviaci mate­riál všetkého druhu. S prichádzajúcou jarou sa vraj zvyšuje záujem o wapky – tlakové čističe.

Tradiční zákazníci predajne VSAK už nové prie­story určite našli. A vy ostatní ste vítaní – zájdite sem a určite si vyberiete.

Reklamný článok

Foto: redakcia SŠ

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *