Vynovené železiarstvo STAVMAT v Šali: Väčšie priestory, širší sortiment

stavmat šaľa
slovo šaľanov predplatné
Čas čítania: 2 min

Vynovené – rozšírené priestory, širší sortiment, náradie a železiarsky tovar s predajňou farby-laky pod jednou strechou… To ponúka STAVMAT ­farby-laky-železiarstvo v centre Šale na Pohotovostnom sídlisku.

„Nedávno sa nám tu uvoľnil priestor, z budovy bola odstránená výmenička a predajňu železiarstva sme tak mohli rozšíriť. Tým pádom sme mohli doplniť aj sortiment a tiež skladové zásoby, na čo sme pociťovali stály tlak od zákazníkov,“ povedali nám v predajni, ktorá prešla zásadnými zmenami. Väčší priestor znamená aj prehľadnejšie usporiadanie a širší sortiment.


stavmat všetko pre kutila šaľa


Nájdete tu väčší výber náradia – elek­trické aj akumulátorové – či už profi segment od Makity alebo poloprofesionálne – značka Dedra, pre bežného užívateľa. Je tu viac dielenského náradia pre remeselníkov, živnostníkov a strojárske firmy plus koncových zákazníkov, ktorí si svojpomocne prerábajú domy a byty, či bytové jadrá – nájdete tu všetko na bežné domáce „kutilské“ veci.


stavmat šaľa


Zariaďte si dielničku

Predajňa vám pomôže pri bežnej oprave sanity v bytoch, ak hľadáte drobný vodoinštalatérsky materiál, zá­kladnú sanitu – batérie, umývadlá a záchody, odvetrávaciu vzduchotechniku. Okrem toho je tu oddelenie pre záhradkárov so všetkým náradím alebo, ak si robíte altánok, zastavte sa tu po drevokonštrukčné prvky. Zásoby pletív na ploty v rôznych výškach sú k dispozícii už aj vo väčších množstvách.Ak máte svoju dielničku, tu si ju určite vybavíte do najmenšieho detailu. K dispozícii sú bežné dielenské náradia, široký sortiment vrtákov, kotúčov – brúsnych aj rezných, na železo, drevo, všetky druhy kovania, pätlice, kolieska, vozíky, spojovací materiál značky Fischer, ale aj bežný elektroinštalačný materiál.

Ak to beriete vážnejšie, nájdete tu píly, brúsky, stolové píly na betón, dlažbu, obklady, drevárske píly, vibračné dosky a tiež čistiacu techniku – vysokotlakové čističe, priemyselné vysavače.


stavmat farby laky šaľa


Výhodou je tiež, že v druhej časti budovy je veľká predajňa, v ktorej nájdete farby a laky do interiéru aj exteriéru, omietky, zateplenie fasád – všetko pre dokončovanie stavieb vrátane potrebného náradia.

Predajňa funguje formou samoobsluhy – kto vie, čo potrebuje, príde a vyberie si, samozrejme je tu však aj obsluha, ktorá poradí. „Ide nám hlavne o to, aby bol zákazník rýchlo a kvalitne obslúžený. Pri budove je parkovisko, takže je sem tiež dobrý prístup autom,“ dopĺňajú v predajni. Stálym zákazníkom poskytujú zľavy a tiež možnosť odberu tovaru na faktúru so zľavou a zaujímavou splatnosťou.

Otvorené je v pracovných dňoch od 7.00 do 17.00 hod., v sobotu od 8.00 do 12.00 hod.

Predajňa má priebežne aj akcie na rôzne typy tovaru, momentálne až do konca augusta platí akcia – 20% na kompletný sortiment značky Makita. Všetky akcie a zaujímavé novinky nájdete na facebooku. 

Prezrite si aktuálnu ponuku na oficiálnom webe stavmat.sk.

Aktuálny leták:

stavmat leták šaľa stavmat aktuálna ponuka stavmat

Reklamný článok

One Comment on “Vynovené železiarstvo STAVMAT v Šali: Väčšie priestory, širší sortiment”

  1. Dobrý deň, som jednotlivec, ktorý môže poskytnúť 2% pôžičky na uspokojenie vašich finančných potrieb alebo na pomoc pri realizácii projektov. Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o podmienkach, kontaktujte ma. E-mail: marinarose.fr@gmail.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *