Divadlo ASI prichádza s novou komédiou, jej premiéru si budete môcť porzieť už čoskoro

slovo šaľanov predplatné
Čas čítania: < 1 min

Po dlhšej pauze prichádza šalianske Divadlo ASI s novou trpkou komédiou s názvom TRI GRÁCIE Z UMAKARTU. Šalianski divadelníci sa predstavia v premiére už na konci marca – 31. 3. 2023 o 19.00 hod. v divadelnej sále Domu kultúry Šaľa. 

„Náš príbeh sa odohráva necelú dekádu po Nežnej revolúcii. V jednom zo šalianskych bytov (s umakartovým jadrom) prežíva svoj nudný a nie celkom šťastný príbeh kaderníčka Marta s trpeným manželom a dcérou Evičkou. Príchodom odlúčenej sestry Heleny sa však všetko vymkne denným stereotypom. Divadlo ASI prináša trpkú komédiu TRI GRÁCIE Z UMAKARTU, inscenovanú na motívy M. Doležalovej a J. R. Schmiedtovej,“ píšu divadelníc na svojej stránke.

Foto: Juraj Cisár

Hru režíruje Roman Budai v spolupráci s Miroslavom Demínom a Františkom Držíkom (a. h.).

V novej komédii budú mať diváci možnosť vidieť účinkovať samé ženské tváre. V hlavných rolách sa predstaví – Veronika Mondočková, Nóra Radičová / Adriána Kusy, Alesia Vargová / Kristína Dufalová. Výtvarne sa na predstavení spolupodiela Miroslav Regitko, a Vojtech Halász. O technickú stránku sa stará František Miškovič a Dušan Szudor. „Za priateľskú a morálnu podporu ďakujeme Alenke Demkovej, Táni Miškovičovej, Simonke Demínovej a Miškovi Demkovi,“ ďakujú divadelníci.

 Predpredaj vstupeniek sledujte na stránkach MsKS a divadloasi.sk.  

Red.
Fotografie: Juraj Cisár.

2 Comments on “Divadlo ASI prichádza s novou komédiou, jej premiéru si budete môcť porzieť už čoskoro”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *