Mesto Šaľa nebude cez víkend testovať, občania majú využiť MOM-ky

mesto šaľa nebude testovať, fungovať budú súkromné momky
slovo šaľanov predplatné
Čas čítania: < 1 min

Okres Šaľa je podľa súčasných dát zaradený medzi čierne okresy. Občania sa preto musia preukazovať negatívnym testom nie starším ako 7 dní. Posledné víkendy sa v našom meste konali plošné testovania, mesto Šaľa informuje, že cez víkend (13. – 14. 2.) nezriadi odberné miesta.

K dispozícii bude občanom iba 7 mobilných odberových miest (MOM), kde sa môžu zadarmo otestovať antigenovými testami. Tie budú fungovať podľa prevádzkových hodín, ktoré sme zverejnili v článku Zoznam mobilných odberových miest v Šali. 

„V Šali je momentálne zriadených 7 mobilných odberových miest, na ktorých sa občania môžu otestovať antigénovými testami. Mesto Šaľa preto tento víkend už nebude otvárať svoje odberové miesta,“ informuje Slovo Šaľanov hovorkyňa mesta Šaľa Dajana Hanesová

Zoznam mobilných odberových miest v Šali pravidelne dopĺňame a aktualizujeme. Na niektorých z nich sa viete objednať, na iných testujú kontinuálne.

V sobotu bude fungovať šesť, v nedeľu dve MOM

V sobotu bude fungovať šesť zo siedmych odberných miest, v nedeľu majú prevádzkové hodiny iba dve odberné miesta, a to odberné miesto na Hlavnej 43, Šaľa – za Uni Credit bankou vo dvore a odberné miesto na Hlavnej 7105/77, Šaľa – Penzión G&G.

Všetky mobilné odberové miesta fungujú počas pracovného týždňa.

mh

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *