Na novom mobilnom odberovom mieste vo Veči sa môžete objednať

momka-veča
banner fantázia
Čas čítania: < 1 min

Od stredy 3. 2. 2021 sa Šaľania budú môcť otestovať na novom odbernom mieste. Spoločnosť COUPE INVEST, s. r. o. ho zriadila na Pribinovom námestí v mestskej časti Veča. Pri spoločenskom dome vo Veči sa budete môcť testovať od 9.00 – 18.00 hod. od pondelka do soboty, s prestávkou od 13.00 do 14.00 hod.  Potvrdila to aj radnica. 

„MOM-ku zriaďujeme na Pribinovom námestí vo Veči, pri Spoločenskom dome Veča. Pri spoločenský dom sme osadili pre tieto účely modrú unimobunku,“ vyjadril sa pre náš mesačník JUDr. Marián Šmida.

Možnosť objednať sa na konkrétny čas

Testovanie bude na novom odbernom mieste fungovať na objednávku. „Chceli sme, aby sa mohli občania objednávať na konkrétny čas. Bude to cez aplikáciu,“ hovorí o možnostiach objednávania sa na konkrétny čas.

Objednať sa môžete cez aplikáciu RezervujSi.sk

Mobilné odberné miesta v Šali

Počas pracovného týždňa sa aj naďalej môžu obyvatelia zadarmo otestovať antigénovými testami na dvoch doterajších mobilných odberných miestach –  na Diakovskej ulici č. 13 (Peter Bakič s. r. o.) od 10.00 – 18.00 hod. a pred budovou polikliniky (Mediform s. r. o.) od 8.00 – 16.00 hod. Pred poliklinikou funguje časenkový systém.

Do dnešného dňa prebieha v našom okrese druhé kolo celoplošného skríningového testovania. Priebežné výsledky ukazujú zníženú pozitivitu oproti prvému kolu. Cez víkend sa prišlo na odberné miesta otestovať 6000 ľudí, z toho bolo 82 pozitívnych, čo predstavuje priemernú pozitivitu 1,35 percenta.  V tomto čísle sú zahrnuté iba výsledky testovania na ôsmych odberných miestach zriadených mestom. Oficiálne výsledky budú známe po dnešnom dni.

(mh)
Foto: redakcia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *