Nové kamenárstvo Andrea Stone prináša trendy zo zahraničia

Kamenárstvo andrea stone
slovo šaľanov predplatné
Čas čítania: 2 min

V Šali majú vlastný showroom a novú technológiu laserovania

Na Jesenského ulici nájdete po novom showroom kamenárstva Andrea Stone, ktoré v Šali založila rodáčka Andrea Vaneková s partnerom.  Niekoľko rokov žili v zahraničí, kde mal jej partner vlastné kamenárstvo, teraz prinášajú trendy zo zahraničia do Šale.


Kamenárstvo Andrea stone


Veľký výber pomníkov, náhrobných kameňov a dekorácií

V  ponuke nového kamenárstva nájdete jednohrobové, dvojhrobové aj urnové náhrobné kamene a široký výber pomníkov v rôznych tvaroch. „Ľuďom ponúkame pripravené komplety hrobových miest s pomníkom aj laserovaním v cene. Komplety majú pevne stanovenú cenu, takže vás na konci nečaká nemilé prekvapenie v podobe vyššej sumy. V zahraničí sú sumy stanovené od začiatku a my chceme takúto férovosť priniesť aj na Slovensko,“ hovorí majiteľka o cenách za pripravené komplety.


Kamenárstvo andrea stone


Zákazník si u nich ale môže nakombinovať aj vlastnú kombináciu pomníka a tabule s laserovaním a doplnkami podľa vlastnej predstavy, ak nenájde v pripravených kompletoch to, čo sa mu páči. V tomto prípade pripravia pre zákazníka cenovú ponuku.


Kamenárstvo andrea stone


Výhodou je, že si môžete prísť vybrať do ukážkovej miestnosti, kde majú pripravené na odprezentovanie komplety aj samostatné pomníky v rôznych farbách, tvaroch a materiáloch.

Showroom sa nachádza na Jesenského 20 v Šali v sklade, kde okrem pomníkov nájdete aj ukážku laserovania najmodernejšou technológiou a výber dekorácií na hroby.


Kamenárstvo andrea stone


„Vybrať si môžete druh písma a celkový dizajn. V ponuke máme aj Swarovski kamene a pravé zlato na vyzdobenie pomníkov,“ upresňuje ponuku majiteľka Andrea Vaneková.

Najmodernejšia technológia laserovania nielen na pomníky

Kamenárstvo andrea stone


Do Šale prinášajú laserový systém s CO2 laserom, ktorý nájdete najbližšie na východnom Slovensku. Laserový systém dokáže gravírovať na náhrobné kamene, pomníky, ale aj dlaždice, sklo, zrkadlo, mramor, granit či drevo.


ukážka laserovania
Ukážka laserovania.

„S laserom dokážeme gravírovať nielen na náhrobné kamene.  Gravírujeme realistické fotografie a obrázky podľa vášho výberu. Spravili sme už niekoľko gravírovaní fotografií, ktoré boli určené ako dar,“ hovorí o možnostiach gravírovania Andrea Vaneková.

Vlastné tabule, pomníky a iné plochy je možné gravírovať do rozmeru 120 x 220 x 12 cm, pričom pracovnú plochu tvorí 120 x 220 cm. Laserovanie na rôzne povrchy môžu využiť aj podnikatelia, ktorí potrebujú vygravírovať otváracie hodiny alebo názov firmy. Všetky povrchy sa dajú následne dozdobiť Swarovski kamienkami a zlatom.


Kamenárstvo andrea stone
Ukážka práce laserovania s použitými kamienkami pri vytváraní firemného loga.

Pre budúcich zákazníkov chystajú piatok 9. 10. 2020 od 9.00 do 18.00 hod.  Deň otvorených dverí, aby si mohli prezrieť ich nový showroom na Jesenského 20 v Šali.

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE

Jesenského 20, Šaľa, 927 01

www.andreastone.sk

0905 874692

 info@andreastone.sk

Otváracie hodiny:

Po-Pia: 9:00 – 17:00

Sobota: 9:00 – 12:00

Nedeľa: zatvorené

Reklamný článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *