Šikovné deti z TK Jumping Šaľa predviedli tanečné kreácie vo videoklipe rapera Diama

slovo šaľanov predplatné
Čas čítania: 2 min

Na konci júla vyšiel raperovi a spevákovi Diamovi nový videoklip k pesničke Úsmev. Klip natáčal v mestskej časti Veča v kultúrnom dome a na námestí pred ním. Vo videoklipe sa okrem neho ukázali aj deti z TK Jumping, ktoré predviedli svoje tanečné kreácie a zahrali si komparz. 

„Manažérka speváka oslovila zástupcu starostu Močenka Petra Sýkoru, či na nás nemá kontakt. Po tom, čo sme sa spojili sa nás spýtala, či by sme chceli s našimi tanečníkmi spolupracovať na tvorbe nového videoklipu. Samozrejme, sme súhlasili a deti sa na natáčanie veľmi tešili,“ povedal pre nás Bohuslav Kadúc, vedúci TK Jumping Šaľa.

Zábery z natáčania.

Dohodli si termín, manažérka spolu so spevákom Diamom prišla do Šale a začalo sa dlhé natáčanie. Pre deti to bola prvá takáto skúsenosť.  Natáčalo sa v mestskej časti Veča v Spoločenskom dome Veča a na Pribinovom námestí dokopy 5-6 hodín. Čo tak dať deťom loptu namiesto mobilov? Nový videoklip je vonku. Obrovské ďakujem patrí deckám z tanečného klubu TK JUMPING ŠAĽA,“ poďakoval sa na sociálnych sieťach tanečníkom zo Šale Diam. 

Deti nemali nacvičenú žiadnu choreografiu, všetko bola z ich strany improvizácia. „Všetko bola improvizácia, natáčania sa zúčastnilo 18 detí z hip hop skupiny. Bolo veľmi horúco, preto sa striedalo natáčanie vo vnútorných a vonkajších priestoroch. Diam pre deti zabezpečil občerstvenie aj pitný režim. Sme vďační za takúto spoluprácu,“ dodáva Kadúc.

Zábery s natáčania.

Natáčania sa zúčastnili  tanečníci  z TK Jumping Šaľa: Radka Bogárová, Natália Hubináková, Ela Krajčíková, Maja Lepa, Rebeka Chládeková, Dávid Csicsola, Lukáš Sontag, Ninka Lencsésová, Mia Krivošíková, Hanka Časová, Peťko Baráth, Viktória Heinrichová, Dávid Karlubík, Emma Hamarová, Dominika Mondočková, Veronika Mondočková, Terézia Blehová a Emma Ferenceiová.

Ak chcete vaše dieťa zapísať do tanečného klubu, všetky informácie nájdete na ich stránke tk-jumping.webnode.sk  alebo ich facebookovej stránke  JUMPING ŠAĽA. 

Viac sa dočítate v augustovom vydaní Slova Šaľanov.

mh
foto: TK JUMPING Šaľa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *