V Šali vzniklo druhé PCR odberné miesto

pcr odberové miesto v šali
banner fantázia
Čas čítania: < 1 min

V Šali vzniklo nové PCR odberné miesto, ide o druhé odberné miesto s PCR testovaním v Šali. Prvé sa nachádza v mestskej časti Veča v Spoločenskom dome Veča. Nové PCR odberné miesto nájdete na Diakovskej 13 v budove, kde sa nachádzajú tri odberné miesta na testovanie antigénovým testom.

Zriaďovateľom nového PCR odberové miesta na Diakovskej ceste je Unilabs, ktorý zriadil niekoľko PCR odberových miest pre samoplatcov po celom Slovensku. Testovať budú troma spôsobmi – výterom, kloktaním a testom zo slín.

Odberné miesto funguje od 6. apríla 2021. Objednať sa môžu samoplatcovia, ktorí potrebujú PCR výsledok testu, ale aj ľudia s COVID-PASSOM od obvodného lekára.

Ľudí s COVID-PASSOM prihlási do systému obvodný lekár  a Unilabs ich im oznámi cez sms a email presný čas, dátum  a miesto vyšetrenia. Objednať sa viete aj cez korona.gov.sk. 

Samoplatcovia sa vedia objednať na presný dátum a čas a zaplatiť cez Unilabs. Na mieste sa nedá platiť. Objednávanie je možné cez stránku unilabs.sk.

Prevádzkové hodiny

Prevádzkové hodiny odberného PCR miesta na Diakovskej budú – od pondelka do piatka – 10.00 – 18.00 a v sobotu v čase od 8.00 do 16.00 hod. 

Šaľa má dve PCR odberné miesta

Jedno odberné miesto s PCR testovaním sa nachádza aj v Spoločenskom dome vo Veči. Informácie o tomto odbernom mieste nájdete u nás na webe.Okrem toho  sa môžete otestovať antigénovými testami, v Šali je v súčasnosti 10 odberných miest.

mh

One Comment on “V Šali vzniklo druhé PCR odberné miesto”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *