Výnimočne výborné potraviny FARMFOODS s poctivým zložením už aj v Šali

slovo šaľanov predplatné
Čas čítania: < 1 min

Slovenská sieť predajní farmárskych výrobkov FARMFOODS – Výnimočné potraviny má predajňu už aj v Šali. Špecifickosť konceptu predajní spočíva v predaji kvalitných potravín, ktoré sú vyrobené v maximálnej možnej miere bez konzervantov, E-čok a bez geneticky modifikovaných organizmov (GMO).


Široký sortiment výnimočných výrobkov

Ponuku FARMFOODS tvoria produkty vyrobené z vlastných zvierat a plodín vyrobené výlučne vo vlastných výrobných prevádzkach. A je skutočne rôznorodá – nájdete v nej mäsové výrobky, mliečne  produkty, syry, jogurty, chlieb a pečivo, hotové jedlá, ale aj medy či víno. Portfólio výrobkov dopĺňa kvalitný sortiment od iných slovenských výrobcov.


Zaujímate sa o zloženie potravín?

Čítate etikety na potravinách? Viete, že rovnaké typy výrobkov sa v rôznych obchodných reťazcoch môžu líšiť svojím zložením? Keďže vo FARMFOODS je hlavným cieľom najvyššia kvalita výrobkov, od začiatku budovania reťazca sa dbá na každý detail vo výrobnom procese a jedinečnosť vlastných postupov nad rámec platných noriem.


Zodpovedný prístup a filozofia konceptu Farmfoods sa premietajú do starostlivosti o pôdu, pestovania rastlín, kŕmenia a welfare chovu zvierat, hygieny, technológie výroby, využívania obnoviteľných zdrojov a nenarušenej krajiny.

Pôvod potravín je základ

Pôvod výrobkov vo FARMFOODS je vždy jasne preukázateľný. Vďaka etiketám, infokiosku a webovej stránke viete presne o každom výrobku, z akých surovín je vyrobený. Keď kupujete potraviny FARMFOODS, viete, čo jete.

Predajňa sa nachádza na parkovisku reštaurácie Galvan v Šali na Feketeházyho ulici.

Sme tu pre vás aj v Šali

Poctivé potraviny FARMFOODS nájdete v Šali na Feketeházyho ulici. Predajňa je otvorená od pondelka do soboty v čase od 8.00 do 19.00 hod. Navštívte nás, zaujímajte sa o etikety na výrobkoch a spoznávajte výnimočnosti produktov FARMFOODS. Viac na www.farmfoods.sk a Facebooku FARMFOODS – výnimočné potraviny.

Reklamný článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *