Zahrajte si Pokladovku

pokladovka
slovo šaľanov predplatné
Čas čítania: 2 min

Mládežnícky parlament mesta Šaľa si pripravil pre deti a mládež ďalšiu aktivitu. Dnes 26. 9. 2020 od 10.00 hod.  si môžete v Šali zahrať Pokladovku. Na svojej stránke už zverejnili aj indície. 

„Veľa z nás hrávalo Pokladovku ešte ako deti. Človek dostane indície a pomocou indícií sa dostáva k pokladu na konci. Presne na podobnom princípe bude fungovať aj naša Pokladovka. Máme 20 tabuliek s číslami od 1-20. Každá tabuľka predstavuje jednu výhru. Ten, kto tabuľku nájde pomocou indícií ako prvý, vyhráva cenu, ktorá je schovaná pod danou tabuľkou. Indície budú na štýl krátkych básničiek, ktoré vedú práve na miesto, kde je schovaná tabuľka. Teoreticky sa jedná o súťaž na dlhšie, samozrejme, nepodceňujme šikovnosť detí, je možné, že všetky tabuľky objavia hneď. Ceny sú rôzne. Ďakujeme najmä sponzorom, že nám pomohli nazbierať ich až 20. Dúfame, že sa takýmto spôsobom zabavia deti a aj keď možno nevyhrajú, aspoň sa naučia riešiť takéto rébusy. Postupne ako budú tabuľky objavované, budeme, samozrejme, zverejňovať, ktoré už nemusia ľudia hľadať a ktoré ešte čakajú na objavenie,“ vyjadril sa pre Slovo Šaľanov Tomáš Benkovič, predseda MP.

Pravidlá Pokladovky sú nasledovné:

  1.  Indície, podľa ktorých sa tabuľky hľadajú zverejníme presne v sobotu 26. 09. 2020 o 9:00 hod.
  2. Súťaž začína o 10:00 hod. Preto členovia prosia, aby ste hodinovú medzeru využili na premýšľanie a bádanie. Tabuľky nájdené skôr ako pred 10:00 hod., budú opätovne schované. 
  3. Cenu za tabuľku získava ten, ktorý ju nájde ako prvý a kontaktuje nás na telefónnom čísle, ktoré je uvedené na tabuľke. Následne sa dohodneme na prevzatí ceny. 

Tipy a triky:

  • Vytvorte si bádací tím (jeden lúšti, druhý je mobilná jednotka a hľadá tabuľky, tretí disponuje telefónom )
  • Taktizujte: stavte buď na rýchlosť alebo na voľba ťažšej indície 
  • Buďte solidárni a v prípade, že ste tabuľku už našli nechajte priestor aj ostatným 
V prípade akýchkoľvek problémov (nedosiahnete na tabuľku, bojíte sa ísť na miesto, kde je ukrytá), tabuľka nie je tam, kde by mala byť, môžete členov MP kontaktovať  na tel. čísle: 0949 743 474.
Indície nájdete na ich facebookovej stránke, kde budú aktualitzovať informácie o Pokladovke a nájdených tabuľkách.

Indície k Pokladovke 😇📜 ‼️UPDATE ‼️❌ Nájdené tabuľky: 1,3,4 ❌Umiestnenie nájdených tabuliek:1 – Nemocničný park3 -…

Uverejnil používateľ Mládežnícky parlament mesta Šaľa Sobota 26. septembra 2020

Red.

Zdroj: Mládežnícky parlament mesta Šaľa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *