Predplaťte si tlačené Slovo Šaľanov

predplatne slovo šaľanov
slovo šaľanov predplatné
Čas čítania: 2 min

Súčasná situácia so zákazom vychádzania a hrozbou nakazenia sa novým vírusom, donútila ľudí, aby si objednávali potraviny, drogériu, ale aj tlač priamo domov. Čoraz viac ľudí tak využíva možnosť predplatného novín alebo časopisu. Aj naši čitatelia majú možnosť predplatiť si Slovo Šaľanov, ktoré im pošleme a nájdu si ho každý mesiac v schránke. 

Baví vás čítať náš časopis, no nie vždy si spomeniete, že je čas na nové vydanie? Máte firmu či prevádzku, obchod, či ambulanciu a chceli by ste mať na stolíku pri kávovare, či v čakárni výtlačok na čítanie pre svojich pracovníkov, či klientov, ktorí k vám chodia? Alebo máte príbuzných, ktorí sa odsťahovali, no radi by sa o svojom rodnom meste a ďalších rodákoch, svojich bývalých spolužiakoch,kamarátoch a susedoch dozvedali pravidelne i naďalej?

Ohláste sa nám a predplaťte si svoj výtlačok Slova Šaľanov. Časopis vám príde na zvolenú adresu poštou a zabalený. Predplatné vám vieme fakturovať a môžete si to dať do nákladov. Nebudete musieť premýšľať, kedy nové číslo vychádza, na žiadne vydanie nezabudnete.

Takouto formou môžete pomôcť aj nám, keďže vydávanie tlačeného regionálneho časopisu je stále náročnejšie. Veríme však, že časopis ako je Slovo Šaľanov je v regióne potrebný a Šaľa sa môže pýšiť niečím výnimočným – časopisom vydávaným malým rodinným vydavateľstvom už celých 25 rokov, postaveným na základoch ešte staršieho magazínu, vydávaného dokonca od roku 1987.

Ako si predplatiť tlačené Slovo Šaľanov?

Na e-mailovú adresu redakcia@slovosalanov.sk pošlite správu, že máte záujem o predplatné.

  • Uveďte meno a poštovú adresu, kam má byť výtlačok doručovaný.
  • Zároveň uveďte meno (prípadne názov firmy) a adresu pre faktúru (ak je iná ako adresa na doručovanie).
  • Ak máte záujem o viac výtlačkov (pokojne aj celý balík pre firmu), uveďte, koľko výtlačkov vám máme posielať.
  • Ak máte záujem o niektoré staršie čísla, uveďte, ktoré.

Ročné predplatné časopisu Slovo Šaľanov stojí 18,00 eur (vrátane DPH).

Ďakujeme za vašu priazeň a podporu.

(SŠ)

5 Comments on “Predplaťte si tlačené Slovo Šaľanov”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *