Rodinná firma Zdravé časy ponúka donášku zdravých jedál

Čas čítania: 2 min

„Pestrá a pravidelná strava je základ zdravia“. Jedno z hesiel, ktoré sme si osvojili a pre ktoré sme sa rozhodli robiť to, čo robíme, a to, čo nás baví. Uponáhľaný a hektický život núti množstvo ľudí nepravidelne a nezdravo sa stravovať. Týmto ľuďom chceme dať možnosť spraviť niečo pre seba, stravovať sa moderne a zároveň ich zbaviť  stresu a dodať im byť  energiu počas celého dňa.

Jedlo zdravé, chutné a bez námahy

Chceme to robiť inak, a preto sa ­riadime ďalším osvojeným hes­lom – „Život je príliš krátky na to, aby sme jedli zlé jedlo.“ Jesť zdra­vo, neznamená jesť niečo, čo ne­chu­tí. Je to mylná predstava ešte stále veľkej časti obyvateľstva. Jedlá sa snažíme pripravovať tak, aby ich naši zákazníci nejedli z nutnosti robiť niečo pre svoje zdravie, ale aby ich jedli s chuťou a radosťou.


zdrave jedlo na donášku


Potraviny, ktoré používame v našej kuchyni sami starostlivo vyberáme, a to, čo ponúkame našim zákazníkom sa objavuje aj na našom tanieri. Sme malá firma, fungujúca v rodinnej atmosfére, a preto sa snažíme vychádzať našim zákazníkom čo najviac v ústrety.

V rámci možností upravujeme jedálny lístok podľa rôznych intolerancií a alergií zákazníkov alebo nahradíme surovinu, ktorá zákazníkovi nechutí. Firma s atmosférou rodiny vyžaduje rodinný prístup.

V ponuke máme 13 kombinácií a kaž­dú ponúkame aj vo vegetarián­skej verzii.

Celodenné menu obsa­hu­je šesť chodov a vďaka jeho vyváženému nutričnému zloženiu a energetickej hodnote 1 400 – 1 600 Kcal pre ženu a 2 000 – 2 200 Kcal pre mu­ža je určené najmä pre ľudí, ktorí bojujú s nadváhou a pre tých, ktorí sa chcú správne pravidelne stravovať a vďaka tomu správne nastaviť svoj metabolizmus.

Málo času na prípravu jedla


donáška  zdravého jedla domov


Pre časovo zaneprázdnených ľudí ponúkame kombinácie, ktoré sa skla­dajú z 2 – 4 chodov. Ak nestíhate raňajkovať, nemáte čas ísť či objednať si obed alebo sa snažíte „dobehnúť“ celý deň večerou, je táto možnosť výberu práve pre vás.

Veľkú časť našich zákazníkov tvoria mamičky na materskej, ktoré sa nemusia báť ponúknuť naše jedlá aj svojej ratolesti, ktoré si obľúbili najmä naše kaše, cestoviny a polievky.


zdravé jedlo pre mamičky


Zmýšľame ekologicky

Našou snahou je ponúknuť zdravé časy pre zákazníkov a zároveň ponúknuť zdravé časy aj životnému prostrediu. Preto ponúkame naše jedlá aj vo vratných sklenených obaloch alebo v EKO kompostovateľných obaloch.


vratné obaly
Vratné obaly najedlo.

Donášku až domov môžu využiť aj obyvatelia Veče, Kráľovej nad Vá­hom, Dlhej nad Váhom, Močenku a Tr­novca nad Váhom.

zdravé časy zdravé jedlo na donášku

Vyskúšajte moderné stravovanie s výsledkami: www.zdravecasy.sk

Reklamný článok

Zanechajte komentár

avatar
  Odber  
Upozornite ma na