Skatepark v Šali otvoria už v nedeľu, čaká vás sprievodný program

šaliansky skatepark otvoria už v nedelu
Čas čítania: 1 min

Už túto nedeľu 18. 8. sa sen všetkých mladých skateboardistov v našom meste stane skutočnosťou. Šaliansky skatepark otvorí svoje brány o 12.00 hod., kedy sa začne sprievodný program oficiálnej otváračky.

Mesto Šaľa v spolupráci s OZ Street Skate Club, miestnym zoskupením Real & Rare a Sketon prinášajú otvorenie nového skateparku, ktorý sa nachádza v areáli futbalového štadiónu v Šali.


šaliansky skatepark


V rámci sprievodného programu predvedú svoje schopnosti  jazdci z celého Slovenska. Pre úplných začiatočníkov je pripravená aj škola skatu.

Skatepark vznikol na podnet mladých nadšencov skateboardingu a BMX. Proces bol zdĺhavejší, ako si predstavovali, mesto s nimi nakoniec spolupracovalo a spolu navrhli, aké prvky by sa na mieste mali nachádzať.

Popri jazdení si môžete oddýchnuť v zóne baru Drop.,ktorý vznikol pod Real & Rare, kde si vychutnáte skvelé limonády Herbert, zahráte si hry na playstation a dáte si niečo dobré pod zub.

Zdroj: Mesto Šaľa

 

1
Zanechajte komentár

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Peter Recent comment authors
  Odber  
najnovšie najstaršie najviac hlasov
Upozornite ma na
Peter
Guest
Peter

Skoda len ze sa nepouzili vsetky vyhradene peniaze na skatepark ale polovica (15 000€) zmizla po ceste u isteho “sprostredkovatela”… slovenskooo ??