TOP darček si VYROBÍTE sami – na Navrhnisi.sk

banner fantázia
Čas čítania: 2 min

Vedeli ste, že priamo z domu si môžete spraviť tričko, mikinu alebo foto darček a vyzdvihnúť si ho tu, v Šali, osobne v predajni? 
Vianoce sú už síce za nami, ale to neznamená, že sa nám skončili aj starosti s výberom darčekov. Narodeniny, meniny, rozlúčky, privítania… Väčšina z nás počas celého roka rieši, čím potešiť rodinných príslušníkov, kamarátov, kolegov alebo spolužiakov, ktorým kávovar za 200 € jednoducho kúpiť nemôžeme. Kytica rezaných kvetov? Fľaša drahého alkoholu? Bonboniéra z hypermarketu? Stávkou na istotu je foto darček, pri troche fantázie a pomoci profesionálov krásne personalizované spomienky, pri ktorých obdarovaný bezpečne vie, že ho skutočne poznáte.

Tričká s vlastnou potlačou

V poslednom období zažívajú boom a niet sa čo čudovať. Vtipné a jedinečné, často obdarovaného vystihnú viac ako tisíc slov. Kto je kreatívny a chce, aby jeho tričko alebo mikina s potlačou boli skutočným originálom, navrhne si vlastné. Na stránke www.navrhnisi.sk nájdete perfektný grafický program, zrozumiteľný kreátor, s pomocou ktorého vytvoríte foto darčeky podľa vlastného vkusu a fantázie. S online „návrhárom“ sa pracuje ľahko a intuitívne, vytvoriť si vlastné tričko s potlačou alebo iný predmet (okrem oblečenia ponúkajú rúška, vankúše, zástery, hrnčeky či tašky) je veľmi jednoduché a pohodlné, zaberie to niekoľko minút. V ponuke sú pánske tričká s potlačou, dámske tričká s potlačou aj detské tričká s potlačou. Naklikáte si farbu, veľkosť, nápis, typ písma, vložíte fotku, obrázok alebo vlastnú kresbu a hotovo, poradia si aj menej technicky zdatní jedinci. Kto má naozaj rád „vlastnoručnú prácu“, takýto darček určite ocení, a to nielen na Vianoce, ale počas celého roka. Výhodou oblečenia s potlačou je totiž obrovská variabilita a možnosť využiť ho ako darček v akejkoľvek situácii. A koho nepoteší teplá mikina alebo hrnček s fotkou detí / vnúčat? Radosť piť rannú kávu z personalizovanej šálky.

Nevymýšľajte, čo už iní vymysleli za vás

Každý je občas pod časovým tlakom, tričká s vlastnou potlačou sú super, ale nie všetci sme natoľko šikovní a kreatívni. Výročie, okrúhle narodeniny, rozlúčka s pani učiteľkou, prípadne so slobodou? Neexistuje, že nenájdete vhodný motív v kategórii „s hotovou potlačou“. Úplnou topkou sú aktuálne tričká pre psíčkarov. Na webe www.navrhnisi.sk vymysleli jedinečné tričká s ilustráciou psích plemien, aké nikde inde nenájdete. Ku špeciálne graficky vytvorenej animácii psieho plemena (na výber viac ako 150 najznámejších) si môžete umiestniť meno svojho štvornohého miláčika. Ďalšou mimoriadne obľúbenou kategóriou sú mikiny a potlač tričiek pre milovníkov veteránov. Ak máte v okolí automobilového fanúšika, darujte mu tričko s fotkou prvého auta alebo obľúbenej značky. Čo myslíte, ako zareaguje váš otec / švagor / najlepší kamarát, keď na oslave dostane takú istú červenú škodovku, akej gumy dral tesne po 18-tke?

Vtipné tričká a iné oblečenie s potlačou plus rôzne personalizované darčeky dnes už ponúka množstvo dodávateľov. To však neznamená, že sú všetky rovnaké. Dôležitý je kvalitný textil vysokej gramáže, bezchybná tlač, možnosť výroby motívu na mieru, čas realizácie, celkový servis a prístup dodávateľa. Zohľadnite to pri výbere firmy, u ktorej si foto darčeky alebo oblečenie a iné predmety s vlastnou potlačou objednáte. Viac info na www.navrhnisi.sk

Predajňa a výdajné miesto:

FOCESA, s. r. o., Školská 2330/1A, 927 01 Šaľa

https://navrhnisi.sk/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *