Zimný štadión je otvorený pre verejnosť i hokejistov

slovo šaľanov predplatné
Čas čítania: < 1 min

Korčuliari odložili svoje kolieskové korčule a z pivnice vyberajú zimnú výbavu. Ľad je pripravený a Zimný štadión v Šali je od 9. 12. otvorený pre širokú verejnosť.

Otváracie hodiny klziska

Každý rok sa cez zimu stáva najčastejšou otázkou: Ako je otvorené klzisko? Preto vám prinášame prehľad otváracích hodín počas zimných mesiacov i vianočných sviatkov a jarných prázdnin, kedy budú otváracie hodiny upravené. V prípade zlého počasia alebo nepriaznivého stavu ľadu, vás budú pracovníci Zimného štadióna informovať na svojej facebookovej stránke Zimný štadión Šaľa o zmene otváracích hodín.


otváracie hodiny klzisko šaľa cez sviatky
Otváracie hodiny klziska počas  sviatkov.

otváracie hodiny zimný štadión šaľa
 Otváracie hodiny klziska v Šali počas zimných mesiacov.

Šalianski hokejisti pripravujú ďalší hokejový zápas

Podľa informácií od hovorkyni mesta sa začiatok adventa niesol v duchu prípravy ľadovej plochy. Pracovníci pripravovali ľad a maľovali čiary, aby ľadová plocha poslúžila nielen na voľnočasové korčuľovanie. Zimný štadión totiž využívajú aj naši šalianski hokejisti HK Los Amateros, ktorí v súčasnosti chystajú pokračovanie hokejového podujatia Winter Classic.

Tak ako minulý rok si prídu zmerať sily šalianski HK Los Amateros s nitrianskymi kamarátmi z HK Nitra. Minulý rok bola účasť na zápase výborná, tento rok určite nebude výnimkou. Už túto sobotu 14. decembra o 18.00 hod. otvorí zápas primátor mesta Šaľa Jozef Belický.

Na mestskom zastupiteľstve sa prezentoval návrh vybudovania krytého zimného štadióna, ktorý by slúžil počas celého roka, bližšie informácie vám prinesieme v tlačenej verzii nášho časopisu.

Zdroj: hovorkyňa mesta Šaľa
Foto: Facebook Zimný štadión  Šaľa
Sprac: redakcia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *